Ubytování

Ať už se rozhodnete strávit tady víkend, dovolenou nebo jen uspořádat firemní, přátelskou či rodinnou oslavu vždy to bude skvělý odpočinek od ruchu denního života.

K dispozici je celkem 6 pokojů, kapacita 22 osob

Přízemí

Jsou zde tři pokoje  s manželskou postelí a  rozkládací pohovku. Prostorné pokoje jsou vybavené skříní, stolem se židlemi, noční stolky a televizí. Přikrývky a povlečení jsou k dispozici.

Koupelna s rohovou vanou, umyvadlem. Dvě WC s umyvadlem.

Kuchyň je plně vybavena. Můžete si zatopit a uvařit na kamnech. Ale nechybí tady ani vařič, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, pípa s chladicím zařízením a veškeré nádobí. Využít můžete i venkovní gril na plyn nebo prosté ohniště. Palivové dříví je k dispozici.

V přízemí jsou společenská místnost s dvěma WC pro více lidí.  

První patro

Celé patro je nově zrekonstruované a jsou zde tři pokoje.

Jeden pokoj pro dvě až šest osob. K pokoji je koupelna s rohovou vanou, umyvadlem a WC.  Je zde plně vybavena kuchyň se sklo-keramickým sporákem, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, myčka a rychlovarná konvice.

Dva pokoje jsou s manželskou postelí. V každém pokoji je malá kuchyňka s vařičem, rychlovarnou konvicí a základní nádobí. Dále sprchový kout s WC a umyvadlem.

Další

Vytápění na elektřinu