Ubytování

Na Hájence si můžete pronajmout pokoj nebo celý objekt. Ať už se rozhodnete strávit tady víkend, dovolenou nebo jen uspořádat firemní, přátelskou či rodinnou oslavu vždy to bude skvělý odpočinek od ruchu denního života.

K dispozici je celkem 6 pokojů, kapacita 22 osob

Přízemí

Jsou zde tři pokoje  s manželskou postelí a  rozkládací pohovku. Prostorné pokoje jsou vybavené skříní, stolem se židlemi, noční stolky a televizí. Přikrývky a povlečení jsou k dispozici.

Koupelna s rohovou vanou, umyvadlem. Dvě WC s umyvadlem.

Kuchyň je plně vybavena. Můžete si zatopit a uvařit na kamnech. Ale nechybí tady ani vařič, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, pípa s chladicím zařízením a veškeré nádobí. Využít můžete i venkovní gril na plyn nebo prosté ohniště. Palivové dříví je k dispozici.

V přízemí jsou dvě společenské místnosti s dvěma WC pro více lidí.  

První patro

Celé patro je nově zrekonstruované a jsou zde tři pokoje.

Jeden pokoj pro dvě až šest osob. K pokoji je koupelna s rohovou vanou, umyvadlem a WC.  Je zde plně vybavena kuchyň se sklo-keramickým sporákem, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, myčka a rychlovarná konvice.

Dva pokoje jsou s manželskou postelí. V každém pokoji je malá kuchyňka s vařičem, rychlovarnou konvicí a základní nádobí. Dále sprchový kout s WC a umyvadlem.

Další zařízení

Velmi oblíbená je venkovní dřevěná káď. V létě slouží jako příjemné osvěžení a během chladných večerů a zimy s horkou vodou ohřátou v kotli a se skleničkou vína jako příjemný relax.

Pro děti je zde k dispozici malé pískoviště a skluzavka.

Vytápění na elektřinu